Różnorodność przestrzenią dialogu - rozstrzygnięcie konkursu (17 czerwca)

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu podsumowującym konkurs: RÓŻNORODNOŚć PRZESTRZENI¡ DIALOGU.

W programie:

•    Przedstawienie przygotowane przez dzieci polskie i czeczeńskie pt. Kwiaty i motyle, promujące idee tolerancji i dialogu.
•    Prezentacja wyników konkursu literackiego Różnorodność przestrzenią dialogu. Rozdanie nagród.
•    Występ dziecięcego zespołu czeczeńskiego Lowzar.
•    Prezentacja wyników konkursu plastycznego i fotograficznego Różnorodność przestrzenią dialogu. Rozdanie nagród.
•    Rozdanie podziękowań nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie dzieci do konkursu.
•    Piosenka Kolorowe dzieci w wykonaniu szkolnego chóru.
•    Wystawa rzeźb Władimira Winnickiego – uchodźcy z Gruzji.
•    Degustacja potraw czeczeńskich.

17 czerwca (czwartek), godz. 11.00, Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, ul. Radzymińska 11.

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Uchodźcy.