Spacer na Dzień Uchodźcy (20 czerwca)

Obejdźmy Dzień Uchodźcy... piechotką! Z okazji Międzynarodowego Dnia Uchodźcy Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku zaprasza na integracyjny spacer po Białymstoku.

Przewodnicy opowiedzą o mieście po polsku i rosyjsku. Zwiedzimy między innymi okolice Rynku Kościuszki, Pałac Branickich i Centrum im. Ludwika Zamenhofa. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: tych, którzy chcą lepiej poznać Białystok, jak i tych, którzy chcieliby się pochwalić Białymstokiem.

Spotykamy się 20 czerwca o godz. 15.00 przy Ratuszu od strony Esperanto Cafe.

Давайте отметим День беженца... пешочком!

По поводу Всемирного дня беженца Фонд Университета в Белостоке приглашает принять участие в совместной прогулке по Белостоку.
Гиды расскажут нам о городе на польском и русском языках. Мы посетим, между прочим, окрестности Рынка Костюшки, Дворец Браницких и Центр им. Людвика Заменгофа. Приглашаем всех заинтересованных: тех, кому охота Белосток лучше узнать, и тех, кто Белостоком хочет похвастаться. Встречаемся 20 июня в 15.00 у Ратуши, возле Esperanto Cafe.