Fundacja UwB w TVP Białystok

"Kolejnym naszym pomysłem..." i "Miasto jest dla ludzi" to reportaże zrealizowane w kwietniu br. przez białostocką Telewizję, poświęcone działaniom Fundacji UwB.

W kwietniu br. Telewizja Polska (Oddział Białystok) przygotowała i wyemitowała w cyklu „Pozytywni” reportaż Beaty Hyży-Czołpińskiej pt. „Kolejnym naszym pomysłem”, poświęcony działaniom Fundacji Uniwersytetu w Białymstoku. Reportaż dostępny jest na stronie www TVP Białystok:

W maju br. w cyklu „Stop. Reportaż” można było natomiast obejrzeć materiał „Miasto jest dla ludzi” – relację z warsztatów, podczas których młodzież z VI Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku zdobywała wiedzę na temat procesów społecznych zachodzących w przestrzeni, dyskutowała o współczesnych przemianach przestrzeni miejskiej oraz projektowała prospołeczne zmiany w przestrzeni Białegostoku: http://video2.v2.tvp.pl/2009/05/04/201714/film.asf.