I Podlaska Szkoła Edukacji Międzykulturowej – zaproszenie!

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku, Fundacja Dialog i partnerzy zapraszają nauczycieli, edukatorów i wolontariuszy do udziału w I Podlaskiej Szkole Edukacji Międzykulturowej „Cudzoziemcy w przestrzeni edukacji”. Głównym celem i zadaniem Szkoły jest kształtowanie kompetencji niezbędnych w toku realizacji inicjatyw edukacyjnych adresowanych do cudzoziemców (w szczególności nowych grup uchodźców) oraz zespołów zróżnicowanych kulturowo.

Lekcje w międzykulturowej klasie 1tn Tworzenie pocztówek z wakacji 2Zajęcia zbajka miedzykulturowa 2

Informacje o Szkole pdfI_Podlaska_Szkoła_Edukacji_Międzykulturowej_-_zaproszenie.pdf
Karta zgłoszenia pdfKarta_zgłoszenia_SEM.pdf