Zapraszamy do udziału w VI edycji konkursu Różnorodność przestrzenią dialogu

Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku, Szkoła Podstawowa nr 26 w Białymstoku oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku zapraszają do udziału w VI edycji konkursu literacko-plastyczno-fotograficznego pod tytułem:

Przedszkole i szkoła – miejsca międzykulturowych spotkań

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jego celem jest kształtowanie wrażliwości na odmienność. Szczegółowe informacje dotyczące działania zawarte są w Regulaminie (zob. załącznik).

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorkami działania: dr Anna Młynarczuk-Sokołowska (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), dr Katarzyna Szostak-Król (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Do pobrania:

- Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i regulamin wraz z ramowym programem imprezy podsumowującej oraz kartą uczestnika VI edycji konkursu

Honorowy patronat:

Organizatorzy: