Już wkrótce II edycja programu „Przygody Innego”

Po feriach zimowych, w białostockich przedszkolach i szkołach, rozpocznie się pilotaż drugiej edycji programu "Przygody Innego". Tym razem Inny "opowiadając" o swoich przygodach, przybliży dzieciom sytuację i wybrane elementy kultur imigrantów, którzy mieszkają w Polsce. Zajęcia będą prowadzić studenci i absolwenci Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB oraz nauczyciele. Program jest realizowany przez Fundację "Dialog" i Fundację Uniwersytetu w Białymstoku.

Przygody Innego II1 Przygody Innego II2 Przygody Innego II3

Podczas spotkania szkoleniowego przygotowującego do rozpoczęcia drugiej edycji programu (22.01.2015).
Fot. Anna Młynarczuk-Sokołowska.

Program "Przygody Innego" jest częścią projektu "Multi-stok" realizowanego przez Fundację DIALOG, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich, budżetu państwa i Prezydenta Miasta Białystok.