Zajęcia z edukacji międzykulturowej

Dnia 23.01.2014 r. odbyło się szkolenie pt. "Edukacja międzykulturowa w przedszkolu, szkole podstawowej i ośrodku dla cudzoziemców". W spotkaniu wzięło udział aż 20 osób (studenci, uczniowie szkół średnich), które po feriach rozpoczną pracę na terenie białostockich placówek.

Uwaga! Osoby, które nie mogły uczestniczyć w szkoleniu a wyrażają chęć prowadzenia zajęć z edukacji międzykulturowej w jednym z białostockich przedszkoli, szkole podstawowej bądź Ośrodku dla Cudzoziemców, proszone są o kontakt e-mailowy do dnia 05.02.14 r. (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

nr 1nr 2zd 3

Fot. Anna Młynarczuk-Sokołowska