Zapraszamy na szkolenie: Edukacja międzykulturowa w przedszkolu, szkole podstawowej i ośrodku dla cudzoziemców

Zapraszamy na spotkanie szkoleniowe przygotowujące do realizacji zajęć z edukacji międzykulturowej w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz Ośrodku dla Cudzoziemców w Białegostoku.

Spotkanie odbędzie się dnia 23.01.14 (czwartek) o 16.30 na Wydz. Pedagogiki i Psychologii (ul. Świerkowa 20). Zbiórka przy sali 104.

Prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu do dnia 21.01.14 (włącznie) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Działanie jest organizowane przez Fundację Uniwersytetu w Białymstoku we współpracy z Fundacją Edukacji i Twórczości.