Spotkanie podsumowujące IV edycję konkursu „Różnorodność przestrzenią dialogu”

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku oraz Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu podsumowującym IV edycję konkursu Różnorodność przestrzenią dialogu. Tradycje i zwyczaj domu rodzinnego.

W programie:

• Gry i zabawy dotyczące tradycji i zwyczajów domu rodzinnego.

• Prezentacja wyników IV edycji konkursu Różnorodność przestrzenią dialogu. Tradycje i zwyczaj domu rodzinnego. Rozdanie nagród.

• Występ dziecięcego zespołu czeczeńskiego Lowzar.

• Rozdanie podziękowań nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie dzieci do konkursu.

• Wystawa A Ty, w co lubisz się bawić? przygotowana przez Polską Akcję Humanitarną.

• Poczęstunek.

20 czerwca 2013 roku (czwartek), godz. 10.00,

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, ul. Radzymińska 11

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów