Konkurs Różnorodność przestrzenią dialogu wyróżniony!

Dnia 16 października 2012 r. odbyło się podsumowanie projektu profilaktycznego "Szkoła Tolerancji", który został zrealizowany przez Komendę Wojewódzką i Miejską Policji w Białymstoku, Podlaski Urząd Wojewódzki oraz Kuratorium Oświaty. W trakcie imprezy podsumowującej nagrodzono najciekawsze działania edukacyjne na rzecz tolerancji podjęte w podlaskich szkołach w roku 2011/12.

Wyróżnienie otrzymał konkurs Różnorodność przestrzenią dialogu. Inny bliski i daleki (III edycja), zorganizowany przez Fundację Uniwersytetu w Białymstoku przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 26 im. S. Staszica w Białymstoku oraz Polską Akcją Humanitarną. Konkurs zakładał kształtowanie wrażliwości na wielozakresową odmienność wśród dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym m.in. dzięki wykorzystaniu różnych form ekspresji twórczej. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację działania!