Różnorodność przestrzenią dialogu - zapraszamy na podsumowanie konkursu!

Szkoła Podstawowa nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku oraz Polska Akcja Humanitarna serdecznie zapraszają do udziału w spotkaniu podsumowującym III edycję wojewódzkiego konkursu "Różnorodność przestrzenią dialogu". Spotkanie odbędzie się
20 czerwca 2012 roku (środa), o godz. 10.00  Szkole Podstawowej nr 26 im. Stanisława Staszica w Białymstoku, ul. Radzymińska 11.

W programie m.in:

• Część edukacyjna Inny bliski i daleki
  • Prezentacja wyników III edycji Wojewódzkiego Konkursu Różnorodność przestrzenią dialogu. Inny bliski i daleki. Rozdanie nagród.
  • Niespodzianka przygotowana przez dzieci i nauczycieli z Wysp Dziewiczych
  • Wystawa fotograficzna Inny daleki.
  • Rozdanie podziękowań nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie dzieci do konkursu.
  • Poczęstunek.

Spotkanie organizowane jest w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Uchodźcy.

Inny bliski i daleki

Honorowy patronat: