24 czerwca: Jegomość na scenie Teatru TrzyRzecze

Koncert pt. "Odnalezione historie muzyki" to efekt pracy Jegomościa - żeńskiego zespołu grającego w składzie:
Maja Chmurkowska (klawisze/ melodica/wokal)
Małgorzata Skowrońska (gitara/ wokal)
Magdalena Jarmoc (perkusja)

Nieznany dotąd Jegomość na scenie poszukuje związków między popkulturą, lokalnym kontekstem i własnym muzycznym doświadczeniem. Zespół mierzy się z kompozycjami, które mają już wprawdzie swoje miejsce w historii muzyki popularnej. Mimo to Jegomość proponuje "popkulturową klasykę" poddać twórczemu recyklingowi. Szuka nowych brzmień w piosenkach z repertuaru U2, Radiohead czy Michaela Jacksona oraz wielu innych wykonawców.Kluczem do nowych aranżacji i interpretacji czyni opowieści, anegdoty związane z poszczególnymi utworami, a do ich opowiedzenia przed kamerę zaprasza m.in. szamankę, DJ'a, dyrektora czy młodych naukowców.
Odnalezione historie muzyki - koncert wzbogacony wizualizacjami i nagraniami wideo, na scenie Teatru TrzyRzecze - 24 czerwca (niedziela) o godzinie 19.00.

Wstęp wolny - prosimy rezerwować miejsca: http://trzyrzecze.pl/

"Odnalezione historie muzyki" to projekt realizowany przez Fundację Uniwersytetu w Białymstoku dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.