Bajki w edukacji międzykulturowej - szkolenia i publikacja metodyczna

Niedawno została zamknięta rekrutacja na jednodniowe szkolenia (6 godz. szkoleniowych) pt. "Przygody Innego" - bajki w edukacji międzykulturowej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, prowadzone w Fundacji Edukacji i Twórczości w Białymstoku. Szkolenia dotyczą istoty i praktycznych aspektów realizacji Programu Kształtowania Wrażliwości na Odmienność "Przygody Innego", którego pilotaż realizowała Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku przy współpracy z Fundacją Edukacji i Twórczości.

Po zakończeniu szkoleń będzie można otrzymać nieodpłatny egzemplarz metodycznej publikacji "Przygody Innego. Bajki w edukacji międzykulturowej", kontaktując się e-mailowo z Fundacją Uniwersytetu w Białymstoku Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Fundacją Edukacji i Twórczości Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Więcej na temat szkoleń: