Bajki w edukacji międzykulturowej - trwa nabór na szkolenia

Serdecznie zapraszamy na jednodniowe szkolenie (6 godz. szkoleniowych) pt. "Przygody Innego" - bajki w edukacji międzykulturowej dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Szkolenie dotyczy istoty i praktycznych aspektów realizacji Programu Kształtowania Wrażliwości na Odmienność "Przygody Innego". Skierowane jest do nauczycieli i edukatorów zainteresowanych realizacją niniejszego programu w swoich miejscach pracy.

Uczestnicy otrzymają bezpłatny egzemplarz publikacji "Przygody Innego. Bajki w edukacji międzykulturowej" (Wyd. Fundacja Edukacji i Twórczości i Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku), rekomendowanej przez Podlaskiego Kuratora Oświaty.

Więcej informacji:
- Oferta;