Co dla kultury? Przedwyborcza debata kulturalnych polityków

3 października 2011, godz. 18.00 zapraszamy na debatę przedwyborczą, której celem jest lepsze poznanie i szersza prezentacja planów i poglądów kandydatów do Sejmu RP dotyczące ważkiej, a często spychanej na margines debaty publicznej, dziedziny rozwoju społecznego i polityki państwa, jaką jest kultura.
Co dla kultury?
Przedwyborcza debata kulturalnych polityków
03.10.2011 godz. 18.00

moderatorzy: Andrzej Bajguz (Fabryka Bestsellerów) i Katarzyna Niziołek (Fundacja UwB)

Udział w debacie potwierdzili:
Joanna Kaczanowska
(Polskie Stronnictwo Ludowe)
Józef Klim (Platforma Obywatelska)
Jarosław Matwiejuk (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
Mateusz Maksim (Nowa Prawica Korwina Mikke)
Dariusz Piontkowski (Prawo i Sprawiedliwość)
Adam Rybakowicz (Ruch Poparcia Palikota)
Karol Tylenda (Polska Jest Najważniejsza)
Tomasz Wachowski (Polska Partia Pracy - Sierpień '80)

Cel debaty
Chcielibyśmy lepiej poznać i szerzej zaprezentować plany i poglądy kandydatów do Sejmu RP dotyczące ważkiej, a często spychanej na margines debaty publicznej, dziedziny rozwoju społecznego i polityki państwa, jaką jest kultura. Co dla kultury - polskiej, ale też lokalnej, białostockiej - zamierzają zrobić politycy, gdy zasiądą w poselskich ławach? Jaką mają wizję polityki kulturalnej państwa? Te i wiele innych pytań padnie na poniedziałkowej debacie. Jeżeli kultura jest dla Ciebie ważnym składnikiem życia, włącz się do dyskusji...

Zadaj kulturalne pytanie kulturalnemu politykowi!

Jeżeli chciałbyś zadać pytanie naszym Gościom, wyslij je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 01.10.2011 (sobota).

Debatę organizują:
Stowarzyszenie Fabryka Bestsellerów