Program "Przygody Innego" Inicjatywą Społeczną Roku 2010!

Dnia 29 sierpnia 2011 roku w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Inicjatywa Społeczna Roku 2010”. Pierwsze miejsce w kategorii „Inicjatywy edukacyjne i sportowe” otrzymał Pilotażowy Program Kształtowania Wrażliwości na Odmienność „Przygody Innego”, zrealizowany przez Fundację Uniwersytetu w Białymstoku przy współpracy z Fundacją Edukacji i Twórczości. Wszystkim zaangażowanym w realizację programu serdecznie dziękujemy. W szczególności wolontariuszkom-studentkom Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku.

Fot. Marcin Onufryjuk, Agencja Gazeta

Fot. Biuro Prasowe Wojewody Podlaskiego

Fot. Marcin Onufryjuk, Agencja Gazeta

Fot. Mariusz Sokołowski