Doświadczać różnic międzykulturowych. Festiwal Nauki i Sztuki - 17.05.2011

Zapraszamy na spotkanie poświęcone kulturze ormiańskiej, które poprowadzą Anna Młynarczuk-Sokołowska i Anusz Antonyan.

Festiwal Nauki i Sztuki – 17.05.2011

Nazwa imprezy: Doświadczać różnic międzykulturowych

Rodzaj imprezy: spotkanie dyskusyjne z elementami prezentacji

Udział publiczności: aktywny

Opis imprezy: Celem spotkania jest przybliżenie uczestnikom wybranych elementów kultury ormiańskiej w kontekście indywidualnego doświadczenia różnic pomiędzy kulturą polską a ormiańską. Podczas spotkania możliwe będzie poznanie istoty interpretacji świata z perspektywy własnej kultury oraz sposobów radzenia sobie z różnicami międzykulturowymi w warunkach imigracji.

Odbiorca imprezy: wszyscy zainteresowani (w szczególności studenci i  licealiści)

Limit uczestników: 30

Miejsce imprezy: Wydz. Pedagogiki i Psychologii, s. 8

Czas trwania: 60 min.

Dostępność imprezy: wstęp wolny, po uprzednim zgłoszeniu e-mailowym na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba prowadząca:
Anusz Antonyan, Anna Młynarczuk-Sokołowska

Osoba do kontaktu (imię i nazwisko, telefon, e-mail):

Organizatorzy: Katedra Edukacji Międzykulturowej, Wydz. Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku, Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku