Wystawa "35 lat później" w Bibliotece Uniwersyteckiej WSTęP WOLNY!

Jeszcze do końca lutego można oglądać wystawę "35 lat później". W nieco przearanżowanym kształcie wystawę gości Biblioteka Uniwersytecka im. Jerzego Giedroycia. W przypadku grup zorganizowanych możliwe jest połączenie oglądania wystawy ze spotkaniem z autorami - opiekunów grup prosimy o kontakt mailowy w  celu ustalenia terminu - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wystawa w Bibliotece składa się z dwóch elementów: współczesnych fotografii i fragmentów przewodnika "Szlakiem osiągnięć Polski Ludowej po Białymstoku" z 1975 r. Prezentacja multimedialna dokumentująca zrealizowane warsztaty i prezentująca powstałe podczas nich prace plastyczne dostępna jest po wcześniejszym umówieniu - prosimy o kontakt mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wystawa dostępna jest w godzinach otwarcia Biblioteki:
do 19.02.: pn.-pt. godz. 9.00-15.00; sb. godz. 9.00-16.00;
po 19.02.: pn.-pt. godz. 9.00-19.00; sb. godz. 9.00-16.00.

Zapraszamy!