15 maja zapraszamy do udziału w grze terenowej "Poznaj Białystok"

Gra terenowa POZNAJ BIAŁYSTOK - to gra miejska, realizowana w przestrzeni Białegostoku. Jej celem jest rozbudzanie i utrwalanie zainteresowania bogatą tradycją i historią Białegostoku. Uczestnicy będą wykonywać zadania w przestrzeni miejskiej. Gra rozpoczyna i kończy się w Centrum im. Ludwika Zamenhofa, prowadzi przez muzea, galerie, zabytki architektury itp.
Przewidziane są dwie kategorie uczestnictwa: indywidualna oraz rodzinna. Uczestnicy indywidualni otrzymują dodatkowo punkty za ukończenie gry przed czasem.

Uwaga!  W grze można wziąć udział tylko po dokonaniu rejestracji osobiście w Centrum Zamenhofa lub telefonicznie (85) 67 67 367.

15 maja 2010
Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19