Decydenci kontra Dysydenci

W ramach projektu społecznego "Ładniej? PRL w przestrzeni miasta" Fundacja Uniwersytetu w Białymstoku, białostocki Klub Krytyki Politycznej oraz Instytut Socjologii UwB mają zaszczyt zaprosić Państwa do dyskusji na temat jakości i przemian przestrzeni miejskiej Białegostoku: DECYDENCI vs. DYSYDENCI.

W kolejnej odsłonie naszego projektu chcielibyśmy skonfrontować ze sobą opinie władz miasta i osób, które otwarcie wyrażają swoją dezaprobatę dla zmian zachodzących w przestrzeni miejskiej. Do dyskusji serdecznie zaprszamy również wszystkich
zainteresowanych białostoczan.

Dyskusja odbędzie się 26 maja (wtorek) o godz.14.00 w dawnym KW PZPR przy pl. Uniwersyteckim 1 - aula (I piętro).

Udział wezmą:
Tadeusz Truskolaski - prezydent miasta Białystok
Adam Poliński - wiceprezydent miasta Białystok
Piotr Firsowicz - dyrektor Departamentu Urbanistyki UM w Białymstoku
Małgorzata Kowalska - profesor filozofii z Uniwersytetu w Białymstoku
Wojciech Koronkiewicz - ekolog, dziennikarz TVP Białystok
Andrzej Kłopotowski - dziennikarz Gazety Wyborczej

Prowadzenie:
Ewelina Chilińska - studentka socjologii na UwB
Filip Cyuńczyk - student prawa na UwB

Projekt "Ładniej? PRL w przestrzeni miasta" realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Białystok.

ŁADNIEJ? WYSTAWA POCZTÓWEK I FOTOGRAFII od 23 lutego - pl. Uniwersytecki 1
Galeria Instytutu Socjologii (parter) i Galeria Schody